Marka
Marka
Ana Sayfa / Biz
Rectangle

Hakkımızda

Finkum Tarım Ltd. Şti. 15 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyacanını duyar. Kurulduğu ilk günden itibaren yaş sebze ve meyve ihracatı konusunda uzman kadroya sahip şirketimiz; Deneyimli çiftçilerimiz ve kalite kontrol ekibimizle üretilen sebze ve meyvelerin Avrupa standartlarına uygun bir şekilde paketlenip iç ve dış piyasaya sunarak "FİNKUM" markasıyla sektörde aranan isim haline gelmiştir.

Şirketimiz bölgeselürünlerle ilgili yatırımlarla ürün yelpazesini oldukça geniş tutmuş ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Siyah İncir Bursa, Ayva - Bursa ve Denizli Sultanas Üzüm - Denizli ve Manisa Şekerpare - Malatya ve Hatay Nar - Mersin, Antalya ve Denizli ürün çeşitlerimiz ve iştigal bölgelerimizin bazılarıdır.

Gerçekleştirdiği dünya standartlarında üretimi ile Finkum ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Global G.A.P. belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. "Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir"anlayışı ile çalışan Finkum Tarım gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmaya devam edecektir.

İzlenebilirlik ve Sertifikalarımız Üretim alanlarımız ve paketleme tesislerimizi aşağıdaki sertifika kuruluşlarının uyguladığı sertifikasyon protokollerine göre izlenebilirliğini sağlayıp ambalajlarımızda bulunan kod numaralarıyla www.finkumtarim.com web sitemizden sorgulama imkanını sunmaktayız.
Başlıca sertifikalarımız: TUV, ISO ve Global G.A.P.

Biz büyük bir aileyiz

Resim2
Resim2
Resim2
Resim2

Resim2
Resim2
Resim2

info@finkumtarim.com

Marka
Marka
Marka

© 2017 Finkum. All Rights reserved. Tüm Hakları Saklıdır.

Fabrika Ajans - Balıkesir