Marka
Marka
Ana Sayfa / Kalite
Rectangle

İzlenebilirlik

Finkum, benimsediği dinamik, güvenilir ve yüksek tempoda bile çabuk adapte olabilen kadrosuyla başarılı bir iş modeline sahiptir. Partnerlerimiz, talep etmeleri halinde izlenebilirlik aşamalarımızla alakali her türlü bilgiye çabucak ulaşabilirler.Resim2
Resim2
Numune Alımı ve Kalite Kontrol

Finkum çiftlikleri, kalite kontrol ekibimiz tarafından düzenli olarak ziyaret edilir. Sıklıkla alınan numuneler, gerekli test ve analizlere tabi tutulur, elde edilen veriler doğrultusunda hazırlanan raporlar, gelecek sezonla ilgili isabetli tahminlerde bulunmamıza olanak sağlar.

Resim2
Resim2
Ürünlerin Hasadı

Çiftliklerimizde çalışan hasat ekibimiz oldukça tecrübeli olmakla birlikte, ürünlerle ilgili çeşitli eğitimlere katılırlar. Kalite kontrol ekibinin raporları doğrultusunda, hasat başlar.

Resim2
Resim2
Boylama ve İşleme

Tesislerimize ulaşan ürünler; boyut, renk, ağırlık gibi niteliklerine göre güncel teknoloji kullanılarak işlenir ve boylanır. Tercihe göre, tasarım ekibimizin partnerlerimiz için hazırladığı özel tasarım etiketler veya Finkum etiketleri ambalajlara eklenir.

Resim2
Resim2
Paketleme ve Nakliye

Finkum'un güvenilir taşımacılık ağ iş ortakları, özenle seçilmiş, dikkatlice paketlenmiş ürünlerimizi en güvenli şekilde partnerlerimize teslim eder.

Resim2
Resim2
Pazarlama ve İhracat

Finkum, mevcut partnerleriyle devamlı iletişimde kalarak ve yeni partner arayışını sürdürerek pazarlama ve ihracat ağını sürekli güncel tutar.


İzlenebilirlik bilgi edinme talepleri için; quality@finkumtarim.com

Sertifikalarımız


Resim2

Resim2
Resim2
Resim2
Resim2

info@finkumtarim.com

Marka
Marka
Marka

© 2017 Finkum. All Rights reserved. Tüm Hakları Saklıdır.

Fabrika Ajans - Balıkesir